SYLIWIA BUDZYŃSKA

Pedagog-terapeuta, Terapeuta Integracji Sensorycznej, Provider Metody Johansena, Terapeuta Ręki, właściciel SIgnum

Jestem absolwentką edukacji elementarnej i terapii pedagogicznej Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu.

Integracja Sensoryczna była przedmiotem moich badań naukowych i pisania pracy magisterskiej w Zakładzie Edukacji Elementarnej i Terapii Pedagogicznej, czego owocem jest dysertacja pt.: „Integracja Sensoryczna jako metoda kompleksowa terapii dzieci”.

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w przedszkolu i szkole w której  obecnie jestem nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Od 2012 roku jestem  certyfikowanym Terapeutą Integracji Sensorycznej I i II stopnia Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej (nr 1999), diagnozuję i prowadzę terapię. W 2014 roku zostałam Terapeutą Ręki, a w 2016 roku certyfikowanym Providerem Metody Johansena (nr 0387/16). By poszerzać swój warsztat pracy pedagogicznej i terapeutycznej cały czas dokształcam się.

Ponad pięć lat pracowałam w Ośrodku Konsultacyjno-Terapeutycznym dla dzieci i rodziców, a w 2018 roku założyłam Ośrodek Terapii i Edukacji SIGNUM, realizując swoje marzenia wspierania dzieci i rozwijania potencjału jaki drzemie w każdym człowieku, niezależnie od ograniczeń na jakie natrafia.

Kontakt: 501 802 986 (gdy nie będę mogła odebrać telefonu- oddzwonię)